CP Jablonec - U18 a U23
Rozcestník
Kategorie
Kluby
Závodníci
Tabulky
Výsledky
Zápasy
Video
Zavodníci
Přehled závodníků
Příjmení
Jméno
Klub
Adamec
Ignác Tomáš
Sokol Praha Vršovice
Alekseev
Oleh
FJ Khmelnetskyi
Babič
Jan
Baník Karviná
Bankin
Roman
Judo AZS Opole
Bartoloměj
Adam
Sokol Praha Vršovice
Bártová
Klára
Slezan Opava
Bartůsková
Anna
Slávia Kroměříž
Batkhuu
Orgil
Judo Česká Lípa
Batkhuyag
Yesukhei
Judo Kadaň
Baudiš
Michal
1. JC Baník Ostrava
Bělík
Ladislav
Jk Ddm Chlumec n.C.
Bělohlávková
Tereza
Judo Teplice
Beneš
Erik
15.Zš Most - Judo
Benešová
Nela
Start Kolín
Beranová
Zuzana
Sokol Hradec Králové
Bernkrautová
Aneta
Skp Judo Nový Bydžov
Bílek
Jiří
Judoclub Liberec
Binar
Ondřej
AŠ Ml. Boleslav
Biolková
Brigita
Judoklub Pardubice
Blažek
Samuel
Pro Sport Teplice
Blažková
Kateřina
Judo Club Sakura Liberec
Blín
Matěj
Judo Academy Praha
Boháč
Ondřej
Judo Skp Most
Bohatá
Marie
Judo Academy Praha
Bohdan
Demyd
Judo SG Plzeň
Bohmanová
Erika
Judo-Club Domažlice
Boiko
Danylo
JK Jablonec n. N.
Bolak
Michal
WSS Winner
Boldbaatar
Bolorhuslen
Judo Česká Lípa
Borovka
Vítek
Judo České Budějovice
Bortel
Ondřej
Judo Beskydy
Brandýs
Lukáš
Tsc Turnov
Brda
Jan
Judo Neratovice
Brovdi
Oleksandr
Sokol Praha Vršovice
Brychtová
Luciana
Kodokan Judo Sokol Telč
Büchner
Paul
Erfurter Judo-Club
Budinský
Alex
Judoklub Pardubice
Bukovjanová
Charlotte
1. JC Baník Ostrava
Bulena
Lukáš
Judo Ddm Hradec Králové
Burešová
Kateřina
Tsc Turnov
Buzický
Patrik
Ac Sparta Praha Judo
Caletka
Michal
1. JC Baník Ostrava
Caletka
Petr
1. JC Baník Ostrava
Čebík
Filip František
1. JC Baník Ostrava
Čech
Václav
Slezan Opava
Čechová
Veronika
Slezan Opava
Cejnar
Matěj
Judo Teplice
Cejpek
Oldřich
Sokol Praha Vršovice
Čerchla
Michal
1. JC Baník Ostrava
Čerchlová
Markéta
1. JC Baník Ostrava
Černá
Lucie
Judo Club Sakura Liberec
Česká
Jitka
Judoclub Liberec
Češka
Vojtěch
Judo Teplice
Český
Michal
Judoclub Liberec
Chaloupková
Viktorie
Judoclub Liberec
Chládek
Marian
Spartak Velká Bíteš
Chomát
Jakub
Sk Judo Liberec
Chorny
Volodymyr
FJ Khmelnetskyi
Chrástová
Kateřina
SKKP Brno
Chudzik
Maksymilian
WSS Winner
Chudzik
Mateusz
WSS Winner
Cibulka
Vít
Sokol Praha Vršovice
Constantin
Leonard
Erfurter Judo-Club
Culek
Martin
Sk Kaplice
Ćwiek
Julian
Judo Jelenia Gora
Damajka
Šimon
Sokol Mohelnice
Davídková
Adéla
Judo Beskydy
Dědek
Dominik
USK Praha
Dejmková
Lucie
Tatran Prachatice
Derbyshov
Nazar
FJ Khmelnetskyi
Divoký
Štěpán
Sokol Praha Vršovice
Dobrevová
Kateřina
Judo Academy Praha
Dofek
David
Judoklub Olomouc
Dolejšková
Tereza
Judo ELITE Praha
Dostál
Adam
Judo klub Zlín
Doupovec
Vít
SKKP Brno
Drahošová
Viktorie
Sokol Hradec Králové
Drdová
Silvie
Judo SG Plzeň
Dudová
Natálie
Slávia Kroměříž
Dudys
Adam
Slezan Opava
Dvořák
Josef
Judo Club Orlová
Dvořák
Tobiáš
Skpš Praha
Edelmanová
Patricie
Judo České Budějovice
Egrt
František
Skp Judo Jičín
Fales
Ruslan
Sk Yawara Prague
Fanta
Patrik
Judo SG Plzeň
Ficnar
Marek
Judo Ddm Hradec Králové
Fiedlerová
Ester
Judoklub Mělník
Florianova
Karolína
Judoklub Pardubice
Fulneček
Šimon
1. JC Baník Ostrava
Gabčan
Jakub
Skp Judo Nový Bydžov
Galia
Jan
Sport Judo Litoměřice
Gazda
Bohumil
Judo Club Kyklop
Géryková
Adéla
ENERGY JUDO TEAM
Gościniecka
Maria
WSS Winner
Grega
Tomáš
Judoclub Liberec
Grobelný
Václav
Judo Club Orlová
Gründl
Martin
Vtž Chomutov
Hájek
Tomáš
Judo Česká Třebová
Hampl
Petr
Slávia Kroměříž
Hanák
Martin
Judo Teplice
Hančík
Filip
Ruka Judo
Hanel
Jan
Sokol Hradec Králové
Hanusová
Klára
Judo Teplice
Havel
Matěj
Judo Příbram
Havlíček
František
Judo Ddm Blovice
Havlová
Lucie
Judo SG Plzeň
Hocke
Ondřej
Sokol Hradec Králové
Hodek
Petr
Judo Ddm Blovice
Hodková
Kristýna
Sokol Praha Vršovice
Holečková
Katka
Judo Ddm Hradec Králové
Homolka
Jan
Judo Club Hradec Králové
Homolka
Josef
Judoklub Mělník
Horák
Kamil
Jk Ddm Chlumec n.C.
Horáková
Veronika
Judo klub Zlín
Hotovec
Ctibor
Sokol Jihlava
Hotový
Prokop
SKKP Brno
Houdek
Kryštof
Judo SG Plzeň
Hovorková
Viktorie
Judo Academy Praha
Hrabák
Bronislav
Jc Litokan Litoměřice
Hradecký
Maxim
Judoklub Pardubice
Hrdinová
Tereza
Judoklub Pardubice
Hrubeš
Michal
J.V. Judo Rumburk
Hruška
Jan
JK Jablonec n. N.
Hula
Ondřej
Slezan Opava
Hušek
David
Tatran Prachatice
Huvar
Jakub
1. JC Baník Ostrava
Hyka
Matěj
Tsc Turnov
Hynais
Vojtěch
Sokol Hradec Králové
Imerlišvili
Michal
Lokomotiva Trutnov
Jahl
Matěj
Daitó Ryu - Pardubice
Jahodová
Michaela
Daitó Ryu - Pardubice
Jakš
Adam
Judo Dolní Kounice
Jakymenko
Illja
Judoclub Liberec
Jalilov
Marat
USK Praha
Jandek
Jakub
Judo Beskydy
Janíček
Adam
Judo Česká Třebová
Javůrek
Patrik
Judoclub Liberec
Javůrková
Tereza
Sokol Hradec Králové
Jedličková
Josefína
Judo Club Kyklop
Jelínek
Ludvík
JK Jablonec n. N.
Jelínek
Tobiáš
USK Praha
Jevdokymov
David
Sk Yawara Prague
Ježek
Jan
Skp Judo Nový Bydžov
Ježek
Vojtěch
Tsc Turnov
Jobek
Mikuláš
Judo Příbram
Johánek
David
Judo SG Plzeň
Kabelková
Karolína
Judo ELITE Praha
Kadlecová
Karolína
Sokol Praha Vršovice
Kalamen
Matin
Judo Ústí Nad Labem
Kaletová
Magdalena
Judo ELITE Praha
Kaletová
Eliška
15.Zš Most - Judo
Kalous
Jaroslav
Judo-Club Domažlice
Kalousek
Čestmír
Lokomotiva Trutnov
Kalužík
Štěpán
Sokol Judo Club Blatná
Karas
Václav
Judo Ddm Blovice
Karasová
Dominika
15.Zš Most - Judo
Karban
Jan
USK Praha
Karolkiewicz
Michal
WSS Winner
Kašuba
Jan
Judoklub Pardubice
Klement
Vojtěch
Judoclub Liberec
Kněžourek
Matyáš
Sokol Praha Vršovice
Knoedlseder
Verena
Sokol Žižkov II
Kočárek
Ondřej
Judo Víc Než Sport
Kocourek
Šimon
Judo Club Hradec Králové
Kolář
Vojtěch
1. JC Baník Ostrava
Kolařík
Šimon
Judo Club Kyklop
Kopecký
Matěj
AŠ Ml. Boleslav
Korch
Kryštof Martin
Judoklub Olomouc
Korec
Ondřej
Judo SG Plzeň
Kosek
Matouš
Judo Ddm Hradec Králové
Košnarová
Madlenka
Sk Kaplice
Koudelka
Václav
USK Praha
Kozlowski
Maciej
Judo AZS Opole
Králová
Eliška
Judoklub Pardubice
Krása
Lukáš
Judo Česká Třebová
Krásová
Tereza
Judo Česká Třebová
Kratochvílová
Kateřina
Skp Judo Jičín
Kremla
Daniel
Pro Sport Teplice
Kristen
Nicolas
1. JC Baník Ostrava
Křivský
Adam
Judo Ústí Nad Labem
Křížek
Šimon
1. JC Baník Ostrava
Kroll
Enes Ramin
Erfurter Judo-Club
Kroužková
Anna
Sokol Praha Vršovice
Krulikovskyi
Artem
FJ Khmelnetskyi
Kubová
Anna
Judo Příbram
Kučera
Kristián
Judoclub Liberec
Kudrna
Jakub
Judo ELITE Praha
Kuhn
Daniel
Sport Judo Litoměřice
Kunz
Vít
Judo Ústí Nad Labem
Kupský
Šimon
Spartak Velká Bíteš
Kutáč
Jan
1. JC Baník Ostrava
Kuželová
Dominika
1. JC Baník Ostrava
Lakirbaia
Zaza
Sk Yawara Prague
Lanča
Eduard
Judo Club Orlová
Lavrukhin
Dobrynya
1. JC Baník Ostrava
Lazarová
Lenka
Jk Ddm Chlumec n.C.
Lazarová
Lucie
Jk Ddm Chlumec n.C.
Lešigová
Tereza
Pro Sport Teplice
Lexová
Lucie
Judoklub Olomouc
Ludra
Lukáš
Start Kolín
Lupač
Vojtěch
Judo klub Zlín
Luxemburk
Daniel
USK Praha
Macek
Lukáš
Sokol Žižkov II
Machanec
Jaroslav
JK Jablonec n. N.
Machková
Kamila
JK Jablonec n. N.
Majer
Martin
Sokol Hradec Králové
Malinowski
Jakub
WSS Winner
Marek
Ondřej
Judo Teplice
Marková
Jana
Judoklub Pardubice
Maroušek
Alex
Judo ELITE Praha
Martinec
David
Judo Česká Třebová
Martinka
Josef
Judoclub Liberec
Marvánek
Ivoš
Sokol Praha Vršovice
Mec
Tobias
Judo Club Orlová
Meixner
Michal
1. JC Baník Ostrava
Menšík
Ondřej
Judo Beskydy
Mertlová
Andrea
Sokol Praha Vršovice
Metelka
Filip
Judoclub Liberec
Micák
Ondřej
Judo Club Hradec Králové
Mikeš
David Nataniel
Slávia Kroměříž
Mikeš
Roman
Judoklub Olomouc
Mikeš
Martin
Judoklub Olomouc
Mitkov
Petr
USK Praha
Mladý
Vít
Spartak Velká Bíteš
Mlsová
Ema
Sokol Judo Club Blatná
Morava
Marek
Sk Judo Jihlava
Moravec
Tomáš
Judo Ddm Hradec Králové
Morávek
Martin
Skp Judo Nový Bydžov
Moravík
Jan
Judo Česká Lípa
Motyka
Dominik
1. JC Baník Ostrava
Mrázek
Jan
SKKP Brno
Müler
Rudolf
Pro Sport Teplice
Musil
Radomír
Sokol Praha Vršovice
Musilová
Barbora
Judo České Budějovice
Myška
Vítek
Jk Ddm Chlumec n.C.
Mysliwiec
Alicja
Judo AZS Opole
Nádvorníková
Gabriela
Judo Železo Hranice
Náhlovský
Daniel
Judo Ústí Nad Labem
Němcová
Barbora
JUDO Uherský Brod
Němeček
Matouš
Judo Kladno N62
Nevšímal
Šimon
Tatran Prachatice
Nikodým
Matouš
Sokol Jihlava
Novobilský
Václav
Slezan Opava
Novotný
Viktor
Judo SG Plzeň
Nový
Jakub
Judo-Club Domažlice
Okenica
Martin
Judo České Budějovice
Olšáková
Šarlota
Judo Železo Hranice
Otáhal
Jáchym
Judo Club Kyklop
Otevřel
Filip
ENERGY JUDO TEAM
Pačuta
Ladislav
1. JC Baník Ostrava
Palacký
Marek
Judo SG Plzeň
Panoš
Lukáš
JK Jablonec n. N.
Pařízková
Lenka
Judo SG Plzeň
Paroulek
Jakub
Start Kolín
Pastornický
Ladislav
Msk Judo Karviná
Paulová
Nela
Ddm Děčín
Pavlíček
Přemysl
Vtž Chomutov
Pečenka
Lukáš
USK Praha
Pejša
Matěj
Judo Team Střekov
Peřina
Martin
Judoclub Liberec
Peterka
Maxmilián
Judo Teplice
Petřkovský
Matyáš
Msk Judo Karviná
Petrová
Marie
JK Jablonec n. N.
Pieczynski
Hubert
Judo AZS Opole
Pikner
Tomáš
Judo klub Zlín
Pistovčák
Viktor
Pro Sport Teplice
Platoš
Karel
Judo Železo Hranice
Pleva
Jan
Judo Academy Praha
Plšková
Simona
Tsc Turnov
Pobuda
David
Judo Academy Praha
Pohořalý
Jakub
USK Praha
Poltoranosová
Zuzana
Slávia Kroměříž
Pomahač
Hynek
Judo Skp Most
Pospíšil
Jan
1. JC Baník Ostrava
Pospíšil
Matěj
SKKP Brno
Potůček
Tomáš
1. JC Baník Ostrava
Praus
Vítězslav
Judo Zš Sadová Čáslav
Princ
Jonáš
Daitó Ryu - Pardubice
Procházka
Ondřej
SKKP Brno
Prokeš
Daniel
Judoklub Mělník
Prokeš
Václav
Pro Sport Teplice
Prokop
Antonín
Judoklub Mělník
Protsenko
Yerhen
Judo Jelenia Gora
Průša
Viktor
Judo Neratovice
Pulo
Tomáš
Judo Česká Lípa
Puzyk
Illia
Sk Yawara Prague
Pyskatý
Dominik
Judo Ústí Nad Labem
Radka
Voříšková
Daitó Ryu - Pardubice
Radosta
Martin
Sokol Praha Vršovice
Radzik
Andrzej
Judo AZS Opole
Rampas
Štěpán
Judoklub Mělník
Rapčanová
Alice
1. JC Baník Ostrava
Rapčanová
Silvie
1. JC Baník Ostrava
Řeháková
Veronika
Junior Judo Brno
Řešetková
Anna
ZS Uherský Brod
Resutík
Adam
USK Praha
Rezek
Richard
Sokol Žižkov II
Říha
Vojtěch
Lokomotiva Trutnov
Roháček
Šimon
Judoclub Liberec
Rosenthal
Daniel
Sokol Žižkov II
Rudolf
Martin
Pro Sport Teplice
Rúža
Lukáš
Sport Judo Litoměřice
Růžička
Pavel
Sk Judo Jihlava
Rybová
Rozálie
Jc Litokan Litoměřice
Šachl
Oliver
Pro Sport Teplice
Sádecká
Erika
Sk Město Frýdek-Místek
Šamun
Oliver
15.Zš Most - Judo
Šantora
Jakub
Judo Víc Než Sport
Šarboch
Adam
Jc Litokan Litoměřice
Šarboch
Vít
Jc Litokan Litoměřice
Sasín
Matyáš
Judo Academy Praha
Ščerbová
Leona
TJ Ostrava
Scholzig
Alex
Slezan Opava
Scholzigová
Emma
Slezan Opava
Schwarz
Tomáš
Sokol Judo Club Blatná
Šedivá
Adéla
Sk Kaplice
Sedláček
Filip
Daitó Ryu - Pardubice
Sedlák
Martin
Sokol Mohelnice
Sedlák
Martin
Sokol Praha Vršovice
Šedová
Kateřina
Judo Česká Třebová
Šefrhans
Přemysl
Sokol Praha Vršovice
Segeš
Vojtěch
JK Jablonec n. N.
Šelešovská
Barbora
Judoklub Pardubice
Semančík
Matěj
Judo Teplice
Ševčík
Oskar
Sokol Praha Vršovice
Ševčíková
Tereza
Ac Sparta Praha Judo
Siedlecka
Maja
Judo Jelenia Gora
Šiffner
Jakub
Tatran Prachatice
Šimsa
Vojtěch
Judo SG Plzeň
Šimůnková
Adéla
USK Praha
Širvanov
Abdulla
Sk Yawara Prague
Šitra
Jakub
Judo SG Plzeň
Škarohlíd
Marek
Sk Judo Liberec
Skurka
Vincent
Judo Železo Hranice
Šlosárek
Tadeáš
Skpš Praha
Sluková
Anna
Sport Kolín
Sobek
David
Sokol Tábor
Sobota
Matyáš
JK Jablonec n. N.
Solčán
Sebastian
Sk Město Frýdek-Místek
Špaka
Filip
SKKP Brno
Šplíchal
Pavel
Judo Club Kyklop
Srch
Karel
Sokol Praha Vršovice
Staněk
Martin
Kralupy
Stečínský
Viktor
USK Praha
Strouhal
David
Judo SG Plzeň
Studený
Petr
Judo Česká Třebová
Štveráková
Zuzana
Sk Judo Liberec
Suchomel
Jan
Judoklub Olomouc
Svoboda
Jakub
Sokol Praha Vršovice
Svoboda
Tomáš
Judo Academy Praha
Switniewska
Anna
Judo AZS Opole
Szatmári
Milan
Sokol Hradec Králové
Szilasi
Oliver
SKKP Brno
Szromková
Klára
Jc Litokan Litoměřice
Tomanová
Nikola
Budo-Club M. Lázně
Tomek
David
1. JC Baník Ostrava
Tomšů
Jakub
USK Praha
Trmal
Matěj
Judo Víc Než Sport
Tůmová
Karina
Judo ELITE Praha
Turková
Martina
Tatran Prachatice
Ubrýová
Terezie
Judoklub Pardubice
Uher
Pavel
SKKP Brno
Uhlář
Jan
Judo klub Zlín
Ulrichová
Klára
Skp Judo Nový Bydžov
Urban
Michael
Judo Dragons
Válecká
Kateřina
Judoclub Liberec
Vaněk
Jakub
1. JC Baník Ostrava
Vaněk
Michal
Judoklub Pardubice
Vaněk
Ondřej
Sk Město Frýdek-Místek
Varmužka
Matěj
SKKP Brno
Vavřinová
Pavla
1. JC Baník Ostrava
Veselá
Aneta
Skp Judo Nový Bydžov
Veselý
Lukáš
Judo Zš Sadová Čáslav
Vítková
Nikola
Judo Ddm Hradec Králové
Vlach
Radek
Ddm Děčín
Vlková
Eliška
Budo-Club M. Lázně
Vogt
Merlin
Erfurter Judo-Club
Volicer
Štěpán
Judo SG Plzeň
Vondrák
Matouš
Sokol Praha Vršovice
Vostřel
Vít
Judoclub Liberec
Votroubek
David
Start Kolín
Vrabie
Marin
Skp Judo Jičín
Vrána
Miloš
SKKP Brno
Vranová
Sára Anna
Judoklub Olomouc
Vrbská
Ella
Kralupy
Vyboch
Martin
Judo Kadaň
Vykoupil
Matyáš
SKKP Brno
Warmuž
Tomi
TJ Ostrava
Watras
Natan
SS Altius
Weber
Šimon
Judo-Club Domažlice
Yanchuk
Timofii
Avangard Zhytomyr
Zach
Jiří
SKKP Brno
Zacha
Viktor
Slavoj Polná
Zajíc
Štěpán
J.V. Judo Rumburk
Žák
Adam
Jc Sokol Hořovice
Žálková
Magdaléna
Judo Beskydy
Zaoral
Ondřej
Slávia Kroměříž
Zapadlová
Daniela
Sokol Hradec Králové
Zechel
Štěpán
Judo Academy Praha
Zedler
Lena
Erfurter Judo-Club
Zedler
Lisa
Erfurter Judo-Club
Zedníková
Eliška
Judo Dragons
Zeman
Dominik
Sokol Praha Vršovice
Zemánková
Beáta
Judo Česká Třebová
Zemánková
Zora
Judo Česká Třebová
Zink
Štěpán
Judoklub Olomouc
Zita
Ondřej
USK Praha
Živčáková
Simona
Judo Academy Praha
Žižka
Jan
Judo Club Sakura Liberec
Zvěřina
Jakub
Judo Club Kyklop